mekan rehberi

Mekan Müşteri Yorumları

“En popüler mekanlar müşteri yorumlarıyla birlikte sizin keşfetmenizi ve yorumlarınızı paylaşmanızı bekliyor.”

Sosyal paylaşımın öneminin ve etkisinin arttığı günümüzde kullanıcılar artık daha yoğun olarak diğer kullanıcıların görüş ve yorumlarını dikakte alıyorlar. Hiç gitmedikleri ya da fikirlerinin olmadığı mekanlar hakkında internet üzerinden araştırma yapmak ve yorumları okumak artık en çok yapılan işlerin başında geliyor.

Bu paylaşımları kolaylaştırmak ve kullanıcılar için kolay takip edilebilir hale getirmek için yeni bir proje hayata geçti. E-musteri.net sitesi sanal ortamı aktif kullanan müşteriler için geniş bir mekan rehberi sunuyor. Müşteriler mekanlar hakkında genel iletişim bilgilerinin yanında google maps altyapısı ile çalışan ve mekanların bulundukları yerlerin detay haritası ve yol tarifi bilgilerini de stede bulabilmektedirler. Yol tarifi olarak bulunduğu noktayı seçen bir kullanıcı o mekana nasıl gidebileceğini harita üzerinden adım adım takip edebilmekte. Sitenin ana yapısı her üyenin sitede ilgili mekanla ilgili yorum yazabilmesi ve kendi tecrübelerine göre o mekana not verebilmesi. Bu sayede hem diğer kullanıcıların yorumlarından faydalanma hem de kendi tecrübelerini diğer kişilere aktarma imkanı sağlanıyor.

E-müşteri.net sitesinde  otuzbini aşkın restoran cafe ve bar-gece kulübü ve toplamda 150 bine yakın mekan yer almakta. Site internet kullanıcılarını aktif olarak bilgilendirme ve sitede hoşça vakit geçirmelerini sağlamak yolunda sürekli yenileme ve geliştirme işlerine devam ederek orta vadede kullanıcıların mekan takiplerinde birincil kaynak olma hedefinde ilerlemektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir